Appartement te huur in Parklaan 53, 2940 Stabroek

Recent, instapklaar app. op gelijkvloers met 2 slpk., gezellige tuin en autostaanplaats

€ 995
  • Aantal slaapkamers: 2
  • Grond opp.: 97 m²
  • Bewoonbare opp.: 97 m²
  • EPC: 122 kWh/m² Label B
  • Bouwjaar: 2015
Dit nette, ruime appartement is terug te vinden in de rustig gelegen Parklaan, op wandelafstand van het centrum van Stabroek. Alle noodzakelijke voorzieningen zoals winkels, scholen en het openbaar vervoer, zijn vlakbij. Ook de oprit van de snelweg, zowel richting Antwerpen als richting Nederland is vlot bereikbaar. U komt het appartement op de gelijkvloerse verdieping binnen via een centrale inkomhal die de verschillende ruimtes met elkaar verbindt. De flat beschikt over een ruime, aangename woonkamer met aangrenzend een open keuken voorzien van alle comfort. Verder vindt u in dit appartement 2 slaapkamers, een nette badkamer, voorzien van een wastafel met meubel, ligbad en inloopdouche, een berging en een tuin. Ook een gemeenschappelijke berging is aanwezig. Gem.kosten: €60/maand. Beschikbaar vanaf 01/09/2026.

Indeling

Gelijkvloers

Inkom | 7m² U komt het appartement binnen via de ruime inkomhal met laminaatvloer.

Badkamer | 7m² De badkamer werd volledig tot boven betegeld en is voorzien van een wastafel met meubel, ligbad en inloopdouche.

Toilet | 1,5m² Het appartement beschikt over een apart gastentoilet met handenwasser.

Slaapkamer | 13m² De master-bedroom is een volwaardige slaapkamer op laminaatvloer. De raam aan de voorzijde zorgt voor voldoende daglicht. Hier heeft u als extraatje een praktische ingemaakte kast.

Slaapkamer | 10m² Ook de tweede slaapkamer is een ruime slaapkamer met laminaatvloer en een raam aan de voorzijde.

Woonkamer | 33,5m² Vanuit de inkomhal heeft u via de glazen deur rechtstreeks toegang tot de woonkamer met open keuken. De ruimte is voorzien van een laminaatvloer. Dankzij de grote schuifraam aan de achterzijde geniet u van een fijne inval van het daglicht.

Keuken | 8,6m² In open verbinding met de woonkamer vindt u de gerieflijke keuken, voorzien van alle comfort: een 4-pits elektrisch fornuis, dampkap, combi-oven, koelkast, vaatwasser en 1,5 spoelbak.

Berging | 4m² In de berging, toegankelijk vanuit de keuken, vindt u de aansluiting voor de wasmachine en droogkast. Daarnaast kan u hier eveneens de verwarmingsketel terugvinden.

Terras De tuin bevindt zich aan de achterzijde van het gebouw en is een heerlijk plekje om van de buitenlucht te genieten.

Technisch

Beglazing Dubbele beglazing

Isolatie EPC-waarde: 122 kWh/m²jaar - Energielabel: B

Keuken De keuken is voorzien van een 4-pits elektrisch fornuis, dampkap, combi-oven, koelkast, vaatwasser en 1,5 spoelbak.

Raamwerk PVC raamwerk

Sanitair De badkamer is voorzien van een wastafel met meubel, ligbad en inloopdouche.

Verwarming Verwarmingsketel van het merk Bulex

Parklaan 53, 2940 Stabroek Zin om hier te wonen?

Bijkomende info

Ook interessant

Niet wat je zoekt?

Vul jouw wensen in en wij zoeken met je mee!
Registreer mijn wensen

Deze website maakt gebruik van cookies die voor een optimale gebruikerservaring zorgen. Door gebruik te maken van deze website verklaart u dat u hiermee akkoord gaat.